IĞDIR ARALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesim GÖKSU'nun 15 Temmuz Şehitlerini Anma,Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesim GÖKSU'nun 15 Temmuz Şehitlerini Anma,Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı.

   Tarihimiz boyunca kazandığımız her zaferin ardında azim, cesaret ve kararlılık vardır. Cesaret, hoşgörü, fedakârlık, iman gücü kavramlarının ışığında yüce milletimiz ve devletimiz her daim ayakta kalmış ve kalmaya da devam edecektir. Aziz milletimizin eşsiz kahramanlığı ile kazanılan 15 Temmuz zaferinin ruhunun ilelebet yaşayacağı da aşikârdır.

   Böylesine kutlu bir mücadele bize, vatan mevz-u bahis olduğunda bu milletin hiç düşünmeden aynı safta birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza duracağını ve ne pahasına olursa   vatanından, bayrağından, hürriyetinden, birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir. Bizler şanlı tarihimize altın harflerle yazılan bu önemli günü hep şerefle yad edecek, bu uğurda şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi  ve medar-ı iftiharımız gazilerimizi asla unutmayacak,  ailelerinin ve yakınlarının daima yanlarında durarak kapımızı ve gönlümüzü onlara her daim açık tutacağız.

   Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nün yıldönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

 

 

                                                                                                                                                                                                                         Nesim GÖKSU

                                                                                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karşıyaka Mah. Şehit.M.Polat Özdemir Sk. 76500 Aralık/IĞDIR - 04764112004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.