IĞDIR ARALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nesim GÖKSU'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nesim GÖKSU'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş bir okyanus yoktur. Savaşların, çatışmaların, açlık ve kıtlıkların ufkumuzu kararttığı bir dönemde, dünyayı güzelleştiren yegane şey siz çocuklarımızın aşkı,gülüşü ve tebessümüdür. Sizler geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umudusunuz. Siz çocuklar daha huzurlu, daha neşeli, daha adaletli, daha güzel bir dünyanın müjdecisi durumundasınız. Çünkü çocuk olmak, coşkulu olmak, dünyaya hep saf, temiz, duru gözlerle bakmak ve yarına o heyecanla yürümek demektir. Çocuk olmak yüreğinde sınırsız, hesapsız sevgiye sıkı sıkıya sarılmak demektir.  Sizler bizim geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umudusunuz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100. yılını, Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla tebrik ediyorum.

 

Nesim GÖKSU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karşıyaka Mah. Şehit.M.Polat Özdemir Sk. 76500 Aralık/IĞDIR - 04764112004

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.